Заняття з елементами тренінгу для педагогів навчального закладу
За підтримки Міжнародної організації HIAS , яка надає допомогу та практичні навички психосоціальної підтримки психічного здоров’я, 29 березня 2023 р. в Кирнасівському ліцеї було проведено заняття з елементами тренінгу для педагогів навчального закладу. Метою цього заходу було: надання практичної допомоги в спілкуванні та роботі з дітьми Захисників та Захисниць, ВПО та дітей загиблих Героїв. Тренери поділились своїм досвідом, надали практичні поради та ознайомили з технікою «Нейрографіка» для подолання стресу та для стабілізації психоемоційного стану, як у дорослих , так і у дітей. Такі практики та методики є життєво важливими для кожної людини, особливо в період воєнного стану.
![](../../../../../../media/image/%D0%9D%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8/2023%202%20%D1%81%D0%B5%D0%BC%D0%B5%D1%81%D1%82%D1%80/hiso.jpg)
29.03.2023 | Aдмін