Вітаємо

Вас на сайті нашої школи!
Семінар вчителів історії Тульчинського району

На базі нашої школи 22 листопада 2018 року відбувся районний семінар вчителів історії Тульчинської ройону "Українська революція 1917-1921 років: 100 річчя боротьби"


  З вітальним словом до учасників семінару звернувся головний спеціаліст Тульчинської РДА, член Всеукраїнської спілки письменників Хмелевський Ю.М., який підкреслив значимість революції 1917-1921 років та читав власну поезію.


 

Методист районного відділу освіти молоді та спорту Тульчинського РДА Соловей Н.З. ознайомила з планом роботи семінару.

Про особливості роботи навчального закладу та роботу кафедри вчителів  історії та правознавства розповіла заступник директора з навчально-виховної роботи Паламарчук К.О.

Учитель історії та правознавства Жорновецька В.І. презентувала роботу кабінету історії та права.

Учасники семінару ознайомилися з  дидактичними матеріалами, презентаціями, відеороликами, лепбуками. Валентина Іванівна провела майстер-клас "Використання ІКТ на уроках історії та правознавства". Учителі історії стали активними учасниками кейс-уроку "Я - громадянин україни". Вони надзвичайно емоційно, творчо працювали в групах над створенням карти "Сучасний громадянин України".

Вразила учасників семінару виставка Українська революція:фото-історія.

Директор школи, вчитель історії Дерун Т.В. разом з одинадцятикласниками цікаво та змістовно провела гру "Українська революція 1917-1921 років: 100 років боротьби".

Яскравим підсумком семінару стала літературно-музична композиція "Українська революція: 1917-1921 років: 100 років боротьби" - відголос з минулого за непоправною втратою борців за свободу та незалежність України (вчитель історії Дерун Т.В.)

Учасники семінару, забувши про повсякденні турботи, перейнялися подіями столітньої боротьби. Адже саме мьогодні в цей час ми маємо, як ніколи, проявляти свою любов до рідної Українеи: хто мудрим словом, хто добрим ділом, что піснею, что молитвою.

 11.12.2018 | Aдмін

Вернутись назад