Вітання!

Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки!

      Щиро вітаю всіх із закінченням 2019\2020 навчального року!

Цей рік був особливим - цікавим, і складним водночас для всіх.

Ми отримали змогу переконатися цієї весни, що дистанційне навчання  насправді скорочує між усіма учасниками освітнього процесу відстані. Разом ми здобули не тільки нові знання, але й безцінний досвід толерантності, виваженості, розуміння один одного.

Попереду канікули! Сподіваюся, що літо подарує всім можливість відпочити, загартувати себе, набратися сил перед початком нової  подорожі країною Знань.

Особливі вітання – нашим випускникам. Нехай відлуння шкільного дзвінка стане для вас початком відліку нового дорослого життя. Сподіваюся, що у  вашій пам’яті залишиться якомога більше світлих спогадів про шкільні роки. Бажаю кожному з вас впевнено йти життєвою дорогою, завжди досягати поставленої мети, бути  справжніми патріотами своєї рідної землі.

Слова щирої вдячності усім вчителям за самовіддану і натхненну працю, навіть в таких незвичних умовах, як дистанційне навчання, за любов до своїх вихованців. Своєю невтомною працею ви допомагаєте дітям пізнавати світ, прищеплюєте найвищі моральні цінності.

Велике спасибі батькам наших учнів. Адже в цьому році без вас, шановні батьки, без вашої підтримки, нам, вчителям, не вдалося б досягти успіху.

Бажаю всім міцного здоров’я, родинного тепла і затишку!

Веселих канікул!!! 

З повагою, директор Кирнасівського ЗЗСО І – ІІІ ступенів Т. Дерун. 

30.05.2020 | Aдмін

Вернутись назад