Кабінет української літератури
Кабінет української літератури розташований на першому поверсі, функціонує з 1982 року.Над впорядкуванням кабінету працює вчителька української мови та літератури Кравець О.В. Світлий, затишний, достатньо вмебльований і естетично оформлений. На стінах класу розміщені стенди «Літературна газета «Росинка»», «Поради», «Кращі учнівські твори», на яких подано актуальну інформацію, що постійно змінюється. З правого боку від дверей розташовано кілька картин місцевого художника І.Д. Коваля. На задній стіні великий стенд «Літературна Вінниччина». Активісти гуртка юних мовознавців під керівництвом учителя постійно доповнюють та змінюють інформацію, добираючи цікаві та потрібні для учнів матеріали.
Крім цього, в кабінеті постійно діють книжкові виставки, присвячені знаменним датам, визначним подіям, актуальним проблемам.
Матеріальна база, звичайно, недостатня. Особливо гостро відчувається відсутність новітніх технічних засобів навчання. Але це в певній мірі компенсовується функціонуванням у школі кабінету інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій, у якому вчителі української мови та літератури проводять окремі уроки, готуючись до яких використовують можливості Інтернету. У підготовці до уроків учні також мають можливість використати Інтернет для пошуку необхідного матеріалу.
Кабінет оснащений традиційними засобами навчання: діапроектором, кодоскопом, аудіо колонкою,флешкою тощо. Допомагають у проведенні уроків такі ілюстративні матеріали: портрети письменників, фотоальбоми про життя і творчість письменників, альбоми ілюстрацій до фольклорних і художніх творів, таблиці з мови та літератури, а також художня, довідникова, науково-методична література, підручники-хрестоматії, посібники-хрестоматії, зібрання книг для позакласного, самостійного читання та літератури рідного краю.
У кабінеті також є рекомендації та коментарі щодо вивчення предмета; методичні розробки уроків, конспекти уроків з різною формою навчання, календарне планування, поурочні плани, дидактичний матеріал, матеріали для організації контролю навчальних досягнень учнів, тексти варіантів контрольних робіт, тексти тренувальних вправ і завдань, тексти з мови та літератури; критерії оцінювання навчальних досягнень учнів з української мови і літератури.
Художні твори періодично поновлюють з книжкових фондів шкільної бібліотеки відповідно до програмового матеріалу, що опрацьовується в даний час.